800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HYERES PARC

Rezidence se nachází v letovisku Port-Hyeres v blízkosti jachetního přístavu. Leží mezi přístavem a hipodromem, cca 100 m od obchodů a cca 150 od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence se nachází v letovisku Port-Hyeres v blízkosti jachetního přístavu. Leží mezi přístavem a hipodromem, cca 100 m od obchodů a cca 150 od pláže.

Ubytování

5-ti patrová rezidence má k dispozici recepci s wifi připojením, kryté a venkovní parkoviště, prádelnu za příplatek.
K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány a studia.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 23 m2, plně vybavený kuchyňský kout (elektrická deska, lednice, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa.

Studio pro 4 osoby + - ST4+, cca 23 m2, plně vybavený kuchyňský kout (elektrická deska, lednice, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa.
ST4+ nabízí výhled do zahrady.

Apartmán pro 6 osoby - AP6, cca 40 m2, plně vybavený kuchyňský kout (elektrická deska, lednice, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kabina na spaní s palandou, pokoj s manželským lůžkem, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa.
Některé apartmány jsou typu duplex.

Apartmán pro 6 osoby + - AP6+, cca 40 m2, plně vybavený kuchyňský kout (elektrická deska, lednice, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kabina na spaní s palandou, pokoj s manželským lůžkem, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa.
Některé apartmány jsou typu duplex.
AP6+ nabízí výhled do zahrady.


Strava

vlastní.

Náš názor

Vhodné místo na výlety na kolech.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Francouzská riviéra

16°C Jasno

×