800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KARAVANY INTERNATIONAL

  • Pláž je vzdálena cca 400 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kemp International na západní straně poloostrova, situován na jižní straně pláže Almanare. Mobilhomy jsou umístěné na udržovaném travnatém a oploceném pozemku.

Středisko

Kemp International Giens-Hyeres

Vybavení kempu

Recepce, vyhřívaný bazén, dětské hřiště, hřiště na volejbal. Na břehu moře se nachází bistro a solárium nad kamenitou pláží, zastávka autobusů, kterým se dostanete do přístavu, odkud odjíždějí lodě na souostroví Zlatých ostrovů. Bazén se sluneční terasou.

Pokoje

Komfortní mobilhomy pro 4-5 osob (35 m2) sv obytné části vybavený kuchyňský kout (el. sporák, lednice, mikrovlnka, kávovar) a pohovka (pro pátou osobu), dvě oddělené ložnice s dvoulůžkem a dvěma lůžky, příslušenství,privátní dřevěná terasa s nábytkem.Ke každému karavanu náleží vyhrazené stání pro 1 automobil.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Půjčovna kol, windsurfing. Vyznavači potápění mohou navštívit ostrov Porquerolles, který je znám svými vynikajícími možnostmi potápění díky smaragdově čisté vodě a bohatému podmořskému životu. K dalším výletům lákají ostrovy Port-Cros, vyhlášený za národní park či du Levant, jenž je rájem nudistů. Tenisové kurty ve vzdálenosti 500 m.

Pláž

Hlavní široká pláž vzdálena cca 400 m od vstupu do areálu, vstup do moře pozvolný. Další pláže po celém poloostrově (800 m, kamenitá pláž).

Počasí

Francouzská riviéra

16°C Oblačno

×