800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LA PINEDE

Rezidence se nachází na poloostrovu Giens, cca 2 km od vesničky Giens, 6 km od Port-Hyeres a asi 27 km od Toulonu. Rezidence leží v samém srdci parku o rozloze asi 3 ha. Pro své klienty nabízí přímý vstup na písečnou pláž, která se nachází cca 50 m od rezidence.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence se nachází na poloostrovu Giens, cca 2 km od vesničky Giens, 6 km od Port-Hyeres a asi 27 km od Toulonu.
Rezidence leží v samém srdci parku o rozloze asi 3 ha. Pro své klienty nabízí přímý vstup na písečnou pláž, která se nachází cca 50 m od rezidence.

Ubytování

2-patrová rezidence ve tvaru S je vystavěna v provensálském stylu. Pro své klienty má k dispozi recepci, restauraci na snídani, venkovní parkoviště, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, bar s terasou, wifi připojení na apartmánech za příplatek.
K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány a studia.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 28 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, TV, trezor.

Apartmán pro 5 osoby - AP5, cca 34 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, koupelna, WC, TV, trezor.

Apartmán pro 5 osoby s výhledem na moře - AP5M, cca 34 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, koupelna, WC, TV, trezor.
Apartmány s výhledem na moře se nacházejí v 1. nebo 2. patře.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 41 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, koupelna s WC, TV, trezor.

Apartmán pro 7 osob s výhledem na moře - AP7M, cca 41 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, koupelna s WC, TV, trezor.
Apartmány s výhledem na moře se nacházejí v 1. nebo 2. patře.

Strava

vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Francouzská riviéra

19°C Jasno

×