800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE HAMEAU DE LA PINEDE

Rezidence se nachází na poloostrovu Giens, cca 2 km od vesničky Giens, 6 km od Port-Hyeres a asi 27 km od Toulonu. Rezidence leží v krásné zahradě, pláž je vzdálena cca 350 m od rezidence.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence se nachází na poloostrovu Giens, cca 2 km od vesničky Giens, 6 km od Port-Hyeres a asi 27 km od Toulonu.
Rezidence leží v krásné zahradě, pláž je vzdálena cca 350 m od rezidence.

Ubytování

Rezidence je vystavěna v teplých tónech provensálského stylu. K dispozije je recepce s wifi připojení, wifi připojení na apartmánech za příplatek, venkovní parkoviště, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, multisportovní hřiště, donáška pečiva na recepci.
K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány a studia.

Studio pro 5 osob - ST5, cca 32 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a 1 lůžkem, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, TV, trezor, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 27 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, koupelna s WC, TV, trezor, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 32 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, TV, trezor, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 44 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, TV, trezor, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 58 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, TV, klimatizace, trezor, balkon nebo terasa.

Strava

vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Francouzská riviéra

16°C Polojasno

×