800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL L´ILE D'OR

  • Residence se nachází nedaleko pláže
  • Vhodné pro výlety na kole v nádherném okolí

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Rezidence leží asi 400 metrů od široké písečné pláže, na úpatí Maurského pohoří, vzdálenost do Hyeres asi 15 km.

Ubytování

Komplex se skládá z několika třípodlažních budov. K dispozici jsou dva bazény, tobogán, spa centrum (vše otevřené od dubna do konce září podle počasí), tenisový kurt, multifunkční sportovní hřiště, restaurace, snack bar u bazénu, sauna a hammam za příplatek v sousední rezidenci Océanides (nutná rezervace), wifi připojení na recepci za příplatek, venkovní parkoviště zdarma, prádelna za příplatek. Během letních prázdnin je připraven animační program pro děti ve věku 4 - 15 let a dospělé.

V rezidenci jsou apartmány pro 4 a 6 osob.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, klimatizace.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 40 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna s WC, klimatizace.

Strava

Vlastní. Možnost večeří a polopenze v restauraci v areálu rezidence.

Náš názor

Doporučujeme výlety na kole v okolí nebo v Maurském pohoří, v okolí krásné pláže – Pellegrin asi 3 km, pláž Leoube 4 km, pláž Estagnol 6 km, pláž Brégancon 8 km. Možnost výletů na ostrovy Porquerolles, Port Cros, Ile du Levant.

Možnosti ubytování

Počasí

Francouzská riviéra

17°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×