800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE DOMAINE DE LA PINEDE

Rezidenční komplex je situován na stráni v překrásném a klidném areálu s vzrostlou středomořskou vegetací v části Pramous­quier – Cap Negre.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidenční komplex je situován na stráni v krásném a klidném areálu s vzrostlou středomořskou vegetací v části Pramous­quier – Cap Negre. Nabízí krásný výhled na protější ostrovy Iles d'Or. Vzdálenost od Saint Tropez 30 km a 25 km od Hyeres.
Rezidence je vzdálená asi 100 m od pláže, 1 km od komerčního centra. Každý čtvrtek můžete navštívit tradiční místní trhy.

Ubytování

Krásný komplex o rozloze 10 hektarů leží na úbočí výběžku Cap Negre situovaném v těsné blízkosti moře a písečné pláže, ke které se dostanete přímo z areálu po krátké cestičce tvořené pozvolným schodištěm.
Celkem je zde 104 apartmánů rozdělených do malých vilek tradičního provensalského stylu.
V komplexu je skvělý bazén s terasou a s panoramatickým rozhledem na Středozemní moře, dále zde naleznete recepci, restauraci, venkovní parkoviště, bar / snack bar, donášku čerstvého pečiva, wifi připojení.
Byty jsou kompletně a komfortně vybaveny k pobytu u moře.

Studio pro 2 osoby - ST2, cca 17 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, TV, terasa nebo balkon.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 25 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, TV, terasa nebo balkon.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 28 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, TV, terasa nebo balkon.

Apartmán pro 6 osob - AP6+, cca 30 - 35 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, 2 koupelny, oddělené WC, TV, terasa nebo balkon.

Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 42 m2.
Plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, 2 koupelny, oddělené WC, TV, terasa nebo balkon.
nebo
Plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, 2 kabiny na spaní s palandou, 2 koupelny, oddělené WC, TV, terasa nebo balkon.

Strava

Vlastní.

Hodnocení

Jedinečné klidné místo pro romantický pobyt, v oblasti naleznete na 12 krásných písečných pláží a několik skalnatých zátok. Možnost výletů lodí na pláže ostrovů Iles d´Or. Oblast je zcela odlišná než mondénní letoviska Cannes, Nice, Monaco.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Francouzská riviéra

16°C Polojasno

×