800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LES FLOTS BLEUS

Hotel Les Flots Bleus je 3 hvězdičkový hotel, který se nachází přímo u moře. V místě se rozléhají písčité pláže, kterých je v okolí až 12 a ve spojení s okolní krásnou přírodou vybízejí k procházkám. Nejbližším letištěm je Hyeres-Toulon, které se nachází 23 km daleko. Vzdálené 1,5 km od přístavu Lavandou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Les Flots Bleus je 3 hvězdičkový hotel, který se nachází přímo u moře. V místě se rozléhají písčité pláže, kterých je v okolí až 12 a ve spojení s okolní krásnou přírodou vybízejí k procházkám. Nejbližším letištěm je Hyères-Toulon, které se nachází 23 km daleko. Vzdálené 1,5 km od přístavu Lavandou.

Ubytování

Hotel nabízí 41 nekuřáckých pokojů. Pokoje jsou elegantně vybaveny. Na každém pokoji je také telefon, satelitní televize, trezor, vysoušeč vlasů a klimatizace. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Domácí mazlíčci jsou v hotelu povoleni. Hotel je vybaven bezbariérovým přístupem.

Vybavení

Hotel nabízí kadeřnické, kosmetické a masážní služby. Jeho součástí je i restaurace a bar. K dispozici klientům je fax, kopírka, pračka a zdarma internet. Snídaně jsou formou bufetu a k dispozici je i denní tisk.
Restaurace, recepce, masáže, kosmetika, konferenční místnost.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Hotel se nachází přímo u moře.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 23 km

Počasí

Francouzská riviéra

15°C Slabý déšť

×