800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LES RIVAGES DES ISSAMBRES

Rezidence Les Rivages des Issambres leží v přímořském letovisku Les Issambres v zálivu Golfe de Saint Tropez. Rezidence leží cca 100 m od pláže, mezi přístavem a starým městečkem Les Issambres.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence Les Rivages des Issambres leží v přímořském letovisku Les Issambres v zálivu Golfe de Saint Tropez.
Rezidence leží cca 100 m od pláže, mezi přístavem a starým městečkem Les Issambres.

Ubytování

Rezidence se skládá z několika budov vystavěných v typickém provensálském stylu.
K dispozici je recepce s wifi připojením, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, restaurace v nedaleké partnerské rezidenci Les Calanques des Issambres.

Byty jsou kompletně vybaveny k pobytu u moře.

Studio pro 5 osob - ST5, cca 25 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, kávovar, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, trouba / grill), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a lůžko pro jednu osobu, spací kout s palandou, koupelna s WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 36-41 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, kávovar, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, trouba / grill), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 37-44 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, kávovar, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, trouba / grill), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a s jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 48 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, kávovar, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, trouba / grill), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a s jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Pobyt s možností návštěv různých pláží v oblasti Saint Tropez až do Le Lavandou nebo v oblasti Sainte Maxime až Cannes.

Počasí

Francouzská riviéra

13°C Skoro jasno

×