800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE VENDOME MENTON

Hotel s výjimečným umístěním naproti moři, pláž snadno dostupná pěšky, a zároveň v srdci obchodního centra starobylého Mentonu. Všechny aktivity, které městečko nabízí: obchody, trhy, starý přístav, zahrady i pláž, jsou v pěší vzdálenosti. Mikroklima této oblasti láká 316 slunečními dny v roce. Výhled na moře z verandy a panoramatických teras.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel s výjimečným umístěním přímo proti moři, pláž snadno dostupná pěšky, a zároveň v srdci obchodního centra starobylého Mentonu. Všechny aktivity, které městečko nabízí: obchody, trhy, starý přístav, zahrady i pláž, jsou v pěší vzdálenosti. Mikroklima této oblasti láká 316 slunečními dny v roce. Výhled na moře z verandy a panoramatických teras.

Středisko

Menton

Vybavení hotelu

Recepce 24 hod., klimatizace, výtah, placené parkoviště 100 m, WiFi zdarma v prostoru recepce, restaurant s verandou s výhledem na moře nebo zahradu, bar.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje se dvěma lůžky (cca 23 m2), s plochou televizí a sejfem (za poplatek). Pokoje jsou buď na straně do ulice nebo směrem k moři (za příplatek). Možnost přistýlky pro dítě.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Pěší výlety po okolí, výlety do Monaka (návštěva Oceánografického muzea atd.), tenis, minigolf, casino (500 m), vodní a plážové sporty, vyjížďky na koních. Canyoning a rafting ve vnitrozemí (15 km).

Pláž

Písčito-oblázková pláž je snadno dostupná jen přes komunikaci.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

×