800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE LES JARDINS DU CAP

Rezidence, tvořená dvěma budovami ( pěti a sedmi patrová) je skvěle umístěná v živém letovisku mezi Mentonem a Monacem, cca 100 m od pláže a cca 150 m od obchodů a služeb.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence, tvořená dvěma budovami( pěti a sedmi patrová) je skvěle umístěná v živém letovisku mezi Mentonem a  Monacem, cca100 m od pláže a cca150 m od obchodů a služeb.

Středisko

Roquebrune Cap Martin

Vybavení hotelu

Recepce v sousedním hotelu Grand Cap, výtah,  parking dle disponibility( za poplatek) a  bazén. Bazén je otevřený v červenci a srpnu dle počasí. V prostoru recepce možnost WiFi.

Vybavení apartmánů

Studia pro 2-4 osoby, 24-27 m2,v obývací místnosti je  rozkládací gauč pro 2 osoby a výklenek s palandou. Apartmán (s klimatizací)  pro 2-5 osob, 32-41 m2, má v obývací části rozkládací gauč a pohovku pro jednoho. Pokoj s dvoulůžkem.  Všechna studia/apatmány mají v obývaku  vybavený kuchyňský kout ( el. plotýnky, lednička, minitrouba nebo mikrovlnná trouba, ve studiích většinou i myčka), TV. Vlastní příslušenství, většinou balkon.

Apartmány

Studio pro 4 osoby, 24-27 m2, v obývací místnosti je rozkládací gauč pro 2 osoby a výklenek s palandou. Apartmán ( s klimatizací) pro 5 osob, 32-41 m2, má v obývací části rozkládací gauč s pohovku pro jednoho. Pokoj s dvoulůžkem. Všechna studia/apartmeny mají v obýváku vybavený kuchyňský kout ( el. plotýnky, lednička, minitrouba nebo mikrovlnná trouba, ve studiích většinou myčka) TV. Vlastní příslušenství, většinou balkon.

Stravování

Bez stravování

Sport a zábava

Bízkost Monaka , Mentonu i Itálie, stejně jako malebné vnitrozemí či nedaleké výběžky jižních Alp, nabízí lákavé výlety. K výletům po Riviéře je možné využívat i nedaleké vlakové spojení. Bazén v rezidenci, možnosti vodních sportů na pláži.

Pláž

Oblázkovo písečná pláž de Carnolés se nalézá ve vzdálenosti cca100 m od rezidence.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 150 m

Počasí

Francouzská riviéra

14°C Slabý déšť

×