800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE PALAIS ROSSINI

Rezidence je situována ve čtvri umělců v centru Nice, vzdálenost od Anglické promenády asi 700 metrů, vzdálenost od hlavního vlakového nádraží asi 400 metrů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence je situována ve čtvrti umělců v centru Nice, vzdálenost od Anglické promenády asi 700 metrů, vzdálenost od hlavního vlakového nádraží asi 400 metrů.

Ubytování

K dispozici je recepce, placené parkoviště (nutná rezervace, místa omezená),wifi připojení, prádelna za příplatek, za příplatek je možné doobjednání snídaní.

V rezidenci jsou kompletně vybavené byty k pobytu u moře.
Studio pro 2 osoby - ST2, cca 20 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické desky, lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby nebo s dvěma lůžky, koupelna s WC, klimatizace, TV.

Apartmán pro 2 osoby - AP2, cca 30 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické desky, lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj se dvěma křesly, pokoj s maželskou postelí nebo dvěma lůžky, koupelna, oddělené WC, klimatizace.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 30 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické desky, lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, oddělené WC, klimatizace.

Strava

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní na místě.

Náš názor

Skvělé místo pro návštěvu hlavního města Francouzské riviéry.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Francouzská riviéra

15°C Převážně oblačno

×