800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRIVIERA VILLAGE KON TIKI

  • Prázdninová vesnička se nachází přímo na písečné pláži
  • Nákupní možnosti v blízkosti

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Přijemné místo pro rodinnou dovolenou. Prázdninová vesnička se nachází přímo na písečné pláži. Prostorné, dobře vybavené mobilní domy. Široká sportovní a wellness nabídka.

PRO RODINY

přímo na pláži dětské hřiště miniklub (cca 6-12 let, červenec, srpen). dětský svět (do 12 let) skákací hrad dětská postýlka do 2 let (cca 4 €/noc, na vyžádání, rezervace v CK).

Poloha

klidná, přímo na písečné pláži v Pampelonne. V okolí řada restaurací, barů a obchodů. St. Tropez cca 4 km.

Vybavení

pěkně zařízené mobilní domy vhodné pro rodiny i páry, se vstupní halou, recepcí, 5 různými restauracemi, mnimarketem, kioskem, obchodem se suvenýry, internetovým koutkem a wi-fi (obojí za poplatek), pračkou a sušičkou (za poplatek). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování

mobilní domy mají k dispozici kuchyňský kout (plynový nebo elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná trouba, toaster), jídelní kout, sprcha, WC, sat. TV, radio, trezor, klimatizace a zařízená zastřešená terasa. Dvoupokojové mobilní domy superior (G4H): pro max. 2 dospělé a 2 děti, cca 22 m2, s dvoulůžkovým pokojem a obývací ložnicí s rokládací pohovkou. Terasa se 2 lehátky. Třípokojové mobilní domy superior (F6F): max. pro 4 osoby a 2 děti, cca 30 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj s oddělenými lůžky a obývací ložnice s rozkládací pohovkou. Terasa se 3 lehátky. Čtyřpokojové mobilní domy superior (K6K): max. pro 6 osob, cca 35 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 pokoje s oddělenými lůžky, myčka nádobí. Terasa se 2 lehátky.

Stravování

bez stravy.

Zábava

v okolí řada míst, kde se pořádají kulturní akce, jako např. koncerty, taneční večery, muzikály aj.

Info

parkování: v ceně. Domácí zvíře: ano, cca 3 €/noc. Cena nájmu zahrnuje: elektřinu, plyn, vodu, závěrečný úklid. Vzít s sebou: veškeré prádlo. Na místě se platí: kauce cca 200 €, lázeňská taxa cca 0,60 €/den. Příjezd/minimální délka pobytu: K6K: pátek/7 nocí, F6F: sobota/7 nocí, G4F: neděle/7 nocí.

SPORT PLUS

boccia, půjčovna kol, plážový volejbal, tenis, Za poplatek: fitness, minigolf, surfování, lukostřelba, kardio a silový trénink.

WELLNESS PLUS

pěkné wellness centrum Tiki Spa, cca 400 m2, sauna, hammam, teplné koupele, masáže, kosmetický a kadeřnický salon.

Počasí

Francouzská riviéra

9°C Oblačno