800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGE LES PRAIRES DE LA MAR

  • Prázdninový komplex se nachází přímo u písečné pláže
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Přímo na krásné písečné pláži s výhledem na městečko Saint Tropez. Prázdninový komplex je vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

Poloha

u městečka Port Grimaud. V blizkosti řada obchodů, barů a restaurací.

Pláž

přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře a překrásným výhledem na záliv v Saint Tropez.

Vybavení

oblíbená prázdninová vesnička. Recepce s trezory k pronajmutí (cca 3 €/den), restaurace, grill, pizzerie, bar s terasou na pláži, místnost s TV, pekařství, malý supermarket a obchod se zeleninou, prádelna.

Ubytování

třípokojové mobilní domy (F6M): typ Borneo 2, cca 27 m2. Obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky. Mobilní domy jsou zařízeny kuchyňským koutem (chladnička, sporák, kávovar, mikrovlnná trouba), jídelním koutem, individuální klimatizací, sat. TV, sprchou, WC, zařízenou terasou. Čtyřpokojové mobilní domy (G6N): typ Borneo 3, cca 35 m2, pro max. 6 osob, obývací pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj a 2 pokoje se 2 oddělenými lůžky, jinak jako F6M.

Stravování

bez stravy.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, aqua aerobic, plážový volejbal, tenis, lukostřelba, sportoviště, turnaje. Zábavný program (červenec-srpen): kabaret, karaoke, koncerty, taneční večery. Za poplatek, v okolí: vodní lyže, potápění, jízdní kola, jízda na koni aj.

Internet

internetový koutek (za poplatek).

Wellness

za poplatek: Spa s vířivkou, saunou, parní lázní a masážemi.

Děti

miniklub (6-12 let) v červenci a srpnu, dětské hřiště (pod dozorem rodičů), hledání pokladu atd. „Club Junior" pro děti 13-18 let (červenec-srpen). Dětské židličky a dětská postýlka do 3 let na vyžádání a za poplatek cca 3 €/den. Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Info

parkování: 1 auto zdarma (2. auto za poplatek cca 10 €/pobyt); domácí zvíře: cca 5 €/den, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, plyn, vodu, topení; vzít s sebou: veškeré prádlo (ložní prádlo a ručníky možné zapůjčit na místě za poplatek cca 18 €/dvoulůžko, cca 15 €/jednolůžko, ručníky cca 6 €/objekt/pobyt); na místě se platí: lázeňská taxa cca 0,60 €/den/osoba, kauce cca 200 €. Závěrečný úklid provádí host sám nebo je stanoven poplatek cca 75 €/mob. dům; příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí; začátek/konec nájmu: 16/10 h; platba kartou: VISA, MasterCard.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Počasí

Francouzská riviéra

10°C Převážně oblačno

×