800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGE LES PRAIRES DE LA MAR

  • Prázdninový komplex se nachází přímo u písečné pláže
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Tato prázninová vesnička patří mezi nejoblíbenější hotely v nabídce. Přímo na krásné písečné pláži s výhledem na městečko Sant Tropez. Prázdninový komplex je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Široká nabídka sportovního vyžití.

Poloha

u městečka Port Grimaud. V blizkosti řada obchodů, barů a restaurací.

Pláž

přímo na písečné pláži s překrásným výhledem na záliv v Saint Tropez.

Vybavení

recepce (trezory k pronajmutí, cca 3 €/den), restaurace, gril, pizzerie, bar s terasou na pláži, místnost s TV, pekařství, malý supermarket a obchod se zeleninou, prádelna.

Ubytování

mobilní domy (F6M): třípokojové mobilní domy pro až 6 osob, typ Borneo 2, cca 27 m2. Mobilní domy jsou zařízeny kuchyňským koutem (chladnička, sporák, kávovar, mikrovlnná trouba), jídelním koutem, klimatizací, sprchou, WC, sat. TV. Obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj s 2 oddělenými lůžky. Zařízená terasa.

Stravování

bez stravy.

Internet

internetová kavárna (za poplatek).

Sport/aktivity

aerobic, aqua aerobic, plážový volejbal, tenis, lukostřelba, sportoviště, turnaje. Za poplatek: vodní lyže, potápění, jízdní kola, jízda na koni aj.

Děti

dětská postýlka do 3 let cca 3 €/den. Rezervace v CK. Platba na místě. Max. počet os. nesmí být dětskou postýlkou překročen. Animační program: dětský klub (6-12 let) v červenci a srpnu. Dětské hřiště (pod dozorem rodičů), hledání pokladu atd. „Club Ado“pro děti 13-18 let (červenec-srpen).

Info

parkování: zdarma; domácí zvíře: cca 5 €/den. Platba na místě.; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, plyn, vodu, topení; vzít s sebou: veškeré prádlo (možné zapůjčit za poplatek na místě cca 18 €/dvoulůžko a cca 15 €/jednolůžko); na místě se platí: kauce 200 €. Závěrečný úklid provádí host sám nebo je stanoven poplatek 75 €/mob. dům; příjezd/min. délka pobytu: denně/7 nocí; začátek/konec nájmu: 16/10 h; platba kartou: VISA, MasterCard.

Možnosti ubytování

Počasí

Francouzská riviéra

10°C Oblačno

Podobné hotely v této lokalitě