800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAP HERMES

60 km od Nice, 3 km od Saint Raphaël. Rezidence je postavena v palácovém stylu a nachází se v přístavu plachetnic ve velmi klidném prostředí na pěší zóně, ale v blízkosti obchodů, restaurací a barů, 200 m od krásné písečné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Zrenovovaná rezidence Cap Hermes se nachází v Port Fréjus - v přístavu plachetnic v klidném prostředí na pěší zóně. V blízkosti jsou obchůdky, restaurace a bary. Rezidence má přímý vstup na pláž a do centra thalassothérapie.

Ubytování

4-patrová rezidence má k dispozici recepci, kryté parkoviště za příplatek (37 parkovacích míst), prádelna za příplatek, centrum thalassothérapie, wifi připojení na recepci a na apartmánech za příplatek.
Rezidence nabízí prostorné a komfortně zařízené klimatizované byty.

Studio pro 2 osoby - ST2, cca 23 m2, kompletně zařízený kuchyňský kout (sklo-keramická nebo elektrická deska, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, koupelna s WC, trezor, TV, balkon nebo terasa.

Studio pro 3 osoby - ST3, cca 31 m2, kompletně zařízený kuchyňský kout (sklo-keramická nebo elektrická deska, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a s rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, koupelna, oddělené WC, trezor, TV, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 40 m2, kompletně zařízený kuchyňský kout (sklo-keramická nebo elektrická deska, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna, oddělené WC, trezor, TV, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 5 osob – AP5, cca 41-48 m2, kompletně zařízený kuchyňský kout (sklo-keramická nebo elektrická deska, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, spací kout s palandou, koupelna, oddělené WC, trezor, TV, balkon nebo terasa. Apartmán pro 5 osob označený jako AP5+ se liší modernějším pojetím interiéru.

Apartmán pro 6 osoby - AP6, cca 48 m2, kompletně zařízený kuchyňský kout (sklo-keramická nebo elektrická deska, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, oddělené WC, trezor, TV, balkon nebo terasa.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Výhodná poloha umožňuje řadu výletů do okolí Saint Tropez, Cannes, vesnička Moustiers Sainte Marie s přehradou Sainte Croix a kaňonem Verdon (asi 90 km). Možnost jedinečného koupání ve skalnatých zátokách pohoří Esterel nebo na udržovaných písečných plážích situovaných na obou stranách sportovního přístavu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Francouzská riviéra

11°C Jasno

×