800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE CARRÉ BEAUCHENE

Resort Le Carré Beauchene se nachází ve středisku Sainte Maxime, které má vynikající polohu v zátoce Saint Tropez. Celý komplex se nachází cca 1-3 km od centra, přístavu, golfu a pláží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jen několik kilometrů východně od věhlasného letoviska Saint Tropez najdeme Sainte Maxime – elegantní městečko s rodinnou atmosférou, které lemuje 11 km pobřeží a které se chlubí 300 slunečnými dny v roce. Sainte Maxime vás okouzlí svým historickým jádrem s dlážděnými uličkami, promenádou, pláží s jemným pískem, přístavem a všudypřítomnou francouzskou radostí ze života.

Ubytování

Rozlehlý areál vilek se soukromým bazénem typických pro Středozemí se nachází 1-3 km od centra, přístavu, pláží a golfového hřiště.
Vilky s klimatizací jsou kompletně vybaveny na pobyt u moře.

Vila pro 5-7 osob s bazénem – AP7, cca 102 m2, 2 poschodí, plně vybavený kuchyňský (lednice, elektrické plotýnky, trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, sušička), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové ložnice, spací kout s 1 lůžkem, 2 koupelny s vanou a sprchovým koutem, 2 WC, terasa vybavená zahradním nábytkem a 2 lehátky.
Vila pro 6-8 osob s bazénem – AP8, cca 105 m2, někdy 2 poschodí, plně vybavený kuchyňský (lednice, elektrické plotýnky, trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, sušička), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 3 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny s vanou a sprchovým koutem, 2 WC, terasa vybavená zahradním nábytkem a 2 lehátky.
Vila pro 8-10 osob s bazénem – AP10, cca 122 m2, 2 poschodí, plně vybavený kuchyňský (lednice, elektrické plotýnky, trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, sušička), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 3 dvoulůžkové ložnice, malý pokoj s dvoulůžkem, 2 koupelny s vanou a sprchovým koutem, 3 WC, terasa vybavená zahradním nábytkem a 2 lehátky.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Vyhlášené místo s možností lákavých výletů – např. do Saint Tropez, městečka Le Lavandou či do světoznámého Cannes a ostrovy ostrovy Porquerolles, Port-Cros a Ile du Levant.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Francouzská riviéra

19°C Polojasno

×