800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PORT-MARINE

Rezidence Port-Marine se nachází ve středisku Sainte Maxime, které má vynikající polohu v zátoce Saint Tropez. Rezidence se nachází cca 300 m od centra, obchodů a kasina, cca 150 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence Port-Marine se nachází ve středisku Sainte Maxime, které má vynikající polohu v zátoce Saint Tropez.
Rezidence se nachází cca 300 m od centra, obchodů a kasina, cca 150 m od pláže.

Ubytování

V rezidenci můžete najít 98 apartmánů, které se nacházejí ve třech 3- a 4-patrových budovách.
V rezidenci je k dispozici recepce s wifi připojením za příplatek, wifi připojení na apartmánech za příplatek, venkovní bazén, fitness zdarma, spa centrum za příplatek, sauna a hammam za příplatek, kryté parkoviště za příplatek (místa jsou limitována).
Apartmány jsou vystaveny v tradičním středozemním stylu a jsou plné provensálských barev. Byty jsou kompletně vybaveny k pobytu u moře.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, 4 sklokeramické plotýnky, trouba, digestoř, myčka nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon se zahradním nábytkem, telefon, TV, klimatizace.
Možnost jedné návštěvy sauny a hammam.

Apartmán pro 5 osoby - AP5, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, 4 sklokeramické plotýnky, trouba, digestoř, myčka nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 1 osobu, pokoj s manželskou postelí, oddělený kout na spaní s palandou, koupelna s WC, balkon se zahradním nábytkem, telefon, TV, klimatizace.
Možnost jedné návštěvy sauny a hammam.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 41 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, 4 sklokeramické plotýnky, trouba, digestoř, myčka nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, balkon se zahradním nábytkem, telefon, TV, klimatizace.
Možnost jedné návštěvy sauny a hammam.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 58 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, 4 sklokeramické plotýnky, trouba, digestoř, myčka nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s oddělenými postelemi, oddělený kout na spaní s lůžkem pro 1 osobu, 2 koupelny, většinou oddělené WC, balkon se zahradním nábytkem, telefon, TV, klimatizace.
Možnost jedné návštěvy sauny a hammam.

Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 60 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, 4 sklokeramické plotýnky, trouba, digestoř, myčka nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s oddělenými postelemi, oddělený kout na spaní s palandou, 2 koupelny, většinou oddělené WC, balkon se zahradním nábytkem, telefon, TV, klimatizace.
Možnost jedné návštěvy sauny a hammam.

Apartmán pro 8 osob – AP8+, cca 65 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba, myčka nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 3 malé pokoje se 2 samostatnými lůžky, koupelna s WC, sprchový kout, balkon nebo terasa vybavená zahradním nábytkem.
Možnost jedné návštěvy sauny a hammam.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Pobyt s možností koupání na různých plážích v oblasti Saint Tropez až do Le Lavandou nebo v oblasti Sainte Maxime až Cannes.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Francouzská riviéra

11°C Jasno

×