800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARYANA

  • Velmi zajímavé místo s možností skvělých výletů

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Poblíž známého města Toulon leží šarmantní letovisko Six Fours les Plages – typické provensálské městečko. Krásné pláže z jemného písku naleznete již 350 m od rezidence.

Ubytování

Rezidence je vystavěna jako komplex tří domů (2 a 4 patrových) a je situována 350 m od pláže a cca 1,5 km od centra města s obchody, restauracemi, kavárničkami a službami.
K dispozici je recepce, venkovní bazén (otevřený od dubna do konce září podle počasí), wifi připojení za příplatek, venkovní parkování zdarma, podzemní nehlídané garáže (1 místo / apartmán).

Studia a apartmány jsou vybaveny k pobytu u moře.
Studio pro 4 osoby - ST4, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s dvěma lůžky, koupelna s WC, většinou balkon.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 36 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 43 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 50 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Velmi zajímavé místo s možností skvělých výletů.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
Nákupní možnosti: 1,5 km

Počasí

Francouzská riviéra

16°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×