800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LES RIVAGES DE COUDOULIERE

Poblíž známého města Toulon leží šarmantní letovisko Six Fours les Plages – typické provensálské městečko. Rezidence Les Rivages de Coudouliere leží ve středisku Six Fours les Plages, jen několi kroků od přístavu, cca 250 m od pláže a cca 1,5 km od centra města s obchody, restauracemi, kavárničkami a službami.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Poblíž známého města Toulon leží šarmantní letovisko Six Fours les Plages – typické provensálské městečko.
Rezidence Les Rivages de Coudouliere leží ve středisku Six Fours les Plages, jen několi kroků od přístavu, cca 250 m od pláže a cca 1,5 km od centra města s obchody, restauracemi, kavárničkami a službami.

Ubytování

Rezidence je postavena v typickém provensálském stylu.
K dispozici je recepce, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, wifi připojení za příplatek na recepci a v některých apartmánech, úschovna zavazadel, kryté parkoviště za příplatek (nutná rezervace), k dispozici je veřejné parkoviště cca 150 m od rezidence.

Studia a apartmány jsou vybaveny k pobytu u moře.

Studio pro 5 osoby - ST5, cca 32 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, jedno lůžko, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, většinou balkon nebo terasa.
Studia nejsou s výhledem na moře.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 27 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky nebo manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa.
Apartmány nejsou s výhledem na moře.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 27-35 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon nebo terasa.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 37-42 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon nebo terasa.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 38-43 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, většinou balkon.
Většina apartmánů typu duplex.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Velmi zajímavé místo s možností skvělých výletů.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
Nákupní možnosti: 1,5 km

Počasí

Francouzská riviéra

12°C Jasno

×