800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HELIOTEL MARINE

  • Pláž se nachází v těsné blízkosti hotelu
  • Klidné prostředí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Saint Laurent du Var se nachází cca 5 km od známého města Azurového pobřeží Nice. Rezidence je výborně situována v tiché, klidné čtvrti, nedaleko moře, ale s výhodou komerčního zázemí cca 400 m.

Ubytování

Rezidence se nachází 100 m od moře, základní komerční zázemí se nachází 400 m od rezidence.
K dispozici jsou kompletně vybavené byty k pobytu u moře.

Studia pro 4 osoby – ST4, 22-28 m2, plně vybavený kuchyňský kout(lednice, sporák, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar a myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, spací kabina bez dveří s patrovou postelí, koupelna s WC, klimatizace.

Apartmány pro 5 osob – AP5, cca 47 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar a myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky a lůžko, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, klimatizace, balkon nebo terasa.

Apartmány pro 6 osob – AP6, 41-50 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar a myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky nebo dvě lůžka, pokoj s manželskou postelí, spací kabina bez dveří s patrovou postelí, koupelna, WC, klimatizace, balkon nebo terasa.

V areálu je bazén (červen až konec září), tenisový kurty, parkoviště.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Ideální místo na pobyt spojený s poznáváním oblasti – letoviska Cannes, Nice, Antibes, Monaco, Grasse, typické provensalské vesničky Eze, Gourdon, Saint Paul de Vence, kaňon Verdon a mnoho dalších.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
Nákupní možnosti: 400 m

Počasí

Francouzská riviéra

16°C Oblačno

×