800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE FORET

Rezidence LA FORET je situována v části střediska Flaine Foret v blízkosti obchodů a restaurací. Vzdálenost od vleků je cca 100 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence LA FORET je situována v části střediska Flaine Foret v blízkosti obchodů a restaurací. Vzdálenost od vleků je cca 100 m. K dispozici je recepce, lyžárna, společenská místnost, dětský koutek, wifi připojení na recepci a na apartmánech za příplatek, donáška pečiva na recepci, kryté parkoviště za příplatek.

Ubytování

K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány k pobytu na horách.
Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 38 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, myčka nádobí, rychlovarná konvice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem, koupelna, WC.
Apartmán pro 5 osob - AP5+, cca 38 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, myčka nádobí, rychlovarná konvice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem, koupelna, WC.
Apartmány mají balkon a jsou orientovány na jih.
Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 49 - 60 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, myčka nádobí, rychlovarná konvice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, WC.
Apartmán pro 7 osob - AP7+, cca 49 - 60 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, myčka nádobí, rychlovarná konvice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, WC.
Apartmány mají balkon a jsou orientovány na jih.

×