800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE GRAND PANORAMA

  • Prostorné apartmány
  • Skiareál v těsné blízkosti ubytování

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Oblíbená rezidence LE GRAND PANORAMA se nachází v těsné blízkosti kabinky v Saint Gervais – Bettex - Arbois. V rezidenci je 91 apartmánů, recepce s připojením wifi free, sauna, fitness, společenská místnost s krbem a biliardem, venkovní parkoviště a kryté parkoviště za příplatek, prádelna.

Ubytování

Byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednička, myčka, trouba), koupelna, většinou oddělené WC, TV za příplatek, balkon.

Apartmán pro 4 osoby – AP4, 31 – 32 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, pokoj s dvěma lůžky.

Apartmán pro 6 osob – AP6, 38 – 45 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky a s patrovou postelí.

Apartmán pro 7 osob – AP7, 43 – 47 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky, spací kout s palandou, sedmé lůžko v obývací místnosti nebo v pokoji.

Apartmán pro 9 osob – AP9, 66 – 85 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, dva pokoje s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky, spací kout s patrovou postelí, deváté lůžko v obývací místnosti nebo v pokoji, koupelna s odděleným WC navíc.

×