800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE SARA

Jedná se o dva nové komplexy rezidencí La Dame Blanche a Le Parc aux Etoiles , které jsou situovány v horní části střediska Puy Saint Vincent 1800 v těsné blízkosti sjezdovky. Komplex je spojen skibusem s částí 1600, kde se nalézají obchody a restaurace.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jedná se o dva nové komplexy rezidencí La Dame Blanche a Le Parc aux Etoiles , které jsou situovány v horní části střediska Puy Saint Vincent 1800 v těsné blízkosti sjezdovky. Komplex je spojen skibusem s částí 1600, kde se nalézají obchody a restaurace. U rezidence je možné nalézt malý supermarket, pekařství, snack bar a restauraci. U obou rezidencí je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén a sauna, podzemní parkoviště (39 €). Celkem zde naleznete 273 apartmánů (La dame Blanche 14 studií pro 4 osoby, 96 apartmánů pro 6 osob a 11 apartmánů pro 8 osob, Parc aux Etoiles má 14 studií pro 4 osoby, 75 apartmánů pro 6 osob v budově rezidence a v chaletech se nalezne 22 apartmánů duplex pro 7 osob a 12 apartmánů triplex pro 8 osob).

Ubytování

K dispozici je centrální recepce a parkoviště zdarma. Byty jsou moderně kompletně vybaveny včetně povlečení. Jsou identicky vybaveny. Kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednička, myčka, mikrovlnná trouba nebo elektrická trouba), koupelna, většinou oddělené WC (pouze některé studia mají v koupelně WC), TV, balkon, povlečení.

Rezidence:
Studio pro 4 osoby – ST4 cca 32 m2 – obvykle obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, kabina se spaním pro 2 osoby (patrová postel nebo 2 lůžka).
Apartmán pro 6 osob – AP6 cca 36 m2 –– obvykle obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, kabina se spaním pro 2 osoby (patrová postel nebo 2 lůžka) a spací kout s 2 lůžky nebo manželskou postelí.
Apartmán pro 8 osob – AP8 cca 45 m2 – obvykle obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, kabina s manželským lůžkem, pokoj s 2 lůžky nebo manželskou postelí a spací kout s 2 lůžky nebo patrovou postelí.

Chalety:
Apartmán pro 7 osob – AP7 cca 42 m2 – v přízemí obvykle obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, toileta, schodiště do horní části. V horní části pokoj s manželskou postelí a pokoj s patrovou postelí a lůžkem.
Apartmán pro 8 osob – AP8 cca 62 m2 – v přízemí pokoj s jedním lůžkem, toaleta, sprchový kout a schodiště. V prvém patře obvykle obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí kuchyňský kout a kabina s jedním lůžkem, schodiště do druhého patra. Zde naleznete pokoj s manželskou postelí a pokoj s 2 lůžky, WC a koupelnu.

×