800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ECRIN D´HUEZ

Rezidence je situována v nové čtvrti Bergers asi 200 metrů od obchodů, v blízkosti vleků, vzdálenost do centra asi 500 metrů. Rezidence má celkem 130 apartmánů. K dispozici je recepce (s prodejem pečiva), salon s biliárem, prádelna, výtahy, lyžárna, úschovna zavazadel. V okolí je zdarma venkovní parkoviště, asi 150 metrů kryté městské parkoviště za poplatek (cca 40 EUR).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence je situována v nové čtvrti Bergers asi 200 metrů od obchodů, v blízkosti vleků, vzdálenost do centra asi 500 metrů. Rezidence má celkem 114 apartmánů. K dispozici je recepce (s prodejem pečiva), výtahy, lyžárna, úschovna zavazadel. V okolí je zdarma venkovní parkoviště, asi 150 metrů kryté městské parkoviště za příplatek.

Ubytování

Byty jsou kompletně vybaveny.
Apartmán pro 5 osoby - AP5, cca 28 m2 – kuchyňský kout (elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednička, myčka na nádobí), obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s patrovou postelí a vysouvacím lůžkem, koupelna, WC, balkon.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 31 m2 – kuchyňský kout (elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednička, myčka na nádobí), obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj manželskou postelí, kout na spaní s palandou, koupelna, WC, balkon.

Apartmán pro 7 osob - AP7, 35 až 45 m2 – kuchyňský kout (elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednička, myčka na nádobí), obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s patrovou postelí a vysouvacím lůžkem a pokoj s manželskou postelí, koupelna, WC, balkon.

×