800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPRIVIVÁTNÍ UBYTOVÁNÍ ALPE D´HUEZ

Ubytování v jednoduše a účelně zařízených studiích/apartmánech v centru Alpe d´Huez, v blízkosti všech služeb a lanovek, v dosahu obchodů, restaurací, barů, diskoték, kina, bazénu a dalších služeb a aktivit.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ubytování v jednoduše a účelně zařízených studiích/apartmánech v centru Alpe d´Huez, v blízkosti všech služeb a lanovek, v dosahu obchodů, restaurací, barů, diskoték, kina, bazénu a dalších služeb a aktivit.

Vybavení

společná recepce, skiboxy, výtah.

Služby za poplatek

povlečení, nepovinný závěrečný úklid, kryté parkoviště.

Ubytování

vybavený kuchyňský kout (lednice, některé s troubou), obývací pokoj s rozkládacím gaučem, koupelnou a soc. zařízením, zpravidla balkonem. Studio pro 4 os. (cca 20 m2): vstupní místnost s palandou nebo vyklápěcími lůžky, příp. 2 samost. postelemi; studio pro 6 os. (cca 25 m2): vstupní místnost s palandou nebo vyklápěcími lůžky, příp. 2 samost. postelemi, 2 lůžka či palanda navíc v obývací místnosti; apartmán pro 4 os. (cca 23 m2): ložnice s manželskou postelí; apartmán pro 6 os. (cca 28 m2): ložnice s manželskou postelí, kabina s paladnou. Velikost a uspořádání jednotlivých studií/apartmánů se mohou velmi lišit, jedná se o orientační popis nejčastějších variant ubytování.

Lanovky

v blízkosti nebo dojezd na lyžích

Strava

Povinné příplatky

vratná kauce cca 300 EUR/st./apt., pobytová taxa cca 1 EUR/os./den, vratná kauce za skipas 3 EUR - výše povinných příplatků aktualizována v odbavovacích pokynech na cestu.