800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE DU SOLEIL

Rezidence leží asi 800 m od centra a nabízí krásný výhled na středisko. Nachází se v těsné blízkosti rezidence Flocon d´Or. Je situována u sjezdovek jižní oblasti, k hlavní lyžařské oblasti se dostanete zdarma skibusem, který má zastávku poblíž rezidence.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ubytování na sjezdovkách v sousedství rezidence Flocon d`Or - vzdálenost 10 m, centrum střediska cca 1,5 km, skiareál cca 50 m (nebo skibusem ke kabinové lanovce), zastávka skibusu 10 m.

Vybavení

skiboxy, výtah, vyhrazené parkoviště (počet míst omezen; další parkování ve vzdálenosti cca 1,5 km), v Rezidenci Flocon d`Or recepce a internet.

Služby za poplatek

wi-fi v Rezidenci Flocon d`Or, garážová stání, TV na pokoji.

Ubytování

obývací pokoj s TV a rozkládacím gaučem pro 2 os. nebo 2 samost. lůžky a vybaveným kuchyňským koutem (trouba nebo mikrovlnná trouba, zpravidla myčka), koupelna se soc. zařízením, zpravidla balkon/terasa. Apartmán pro 5 os. (cca 28 m2): ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, vstupní místnost s 1 samostatným lůžkem; apartmán pro 6 os. (cca 29 m2): 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, vstupní místnost s palandou; apartmán pro 8 os. (cca 48 m2): 2 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, vstupní místnost s palandou.

Lanovky

skiareál Les 2 Alpes 50 m (nebo skibusem ke kabinové lanovce), skibus 10 m

Strava

Povinné příplatky

vratná kauce cca 300 EUR/st./apt., pobytová taxa cca 1 EUR/os./den, vratná kauce za skipas cca 5 EUR - výše povinných příplatků aktualizována v odbavovacích pokynech na cestu.

×