800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyK pevnosti Boyard a k vinicím Bordeaux

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Paříže, transfer z letiště, okružní jízda městem s průvodcem k připomenutí nejvýznamnějších pařížských monumentů a bulvárů - Champs Elysées, Vítězný oblouk, Trocadero, Eiffelova věž, Louvre, radnice, katedrála Notre Dame..., volno, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani odjezd do Tours - města umění a historie, univerzitní metropole na Loiře, bývalé hlavní město Francie - prohlídka historického jádra s průvodcem, volno. Odjezd do města Saumur - nazývaného "perla Anjou", proslulého pohádkovým zámkem, jezdeckou školou a šumivým vínem, prohlídka historického jádra města na Loiře s průvodcem, volno, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani odjezd do La Rochelle - návštěva města na břehu Atlantského oceánu, centrum obchodu, prohlídka starého přístavu se strážními věžemi, volno nebo možnost výletu lodí kolem pevnosti Boyard (známé především z televizní soutěže). Odjezd na ostrov Ile de Ré, průjezd "bílým ostrovem" s křídovými útesy a písečnými dunami do hlavního městečka St. Martin de Ré, individuální volno k prohlídkám a návštěvám mnoha vyhlášených rybích restaurací, nákupům... Odjezd na ubytování do oblasti Bordeaux, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani odjezd na prohlídku Bordeaux (UNESCO) - 5. největší město Francie, významný přístav s pompézním městským jádrem z 18. století, okružní jízda a pěší prohlídka centra města - divadlo, burzovní palác, zámek, volno. Odpoledne odjezd do Saint - Émilion k návštěvě nádherné středověké vesničky uprostřed vinařské oblasti, která je na seznamu světového dědictví UNESCO, ležící na Svatojakubské cestě, prohlídka místních atraktivit zakončená ochutnávkou místních vín. Návrat na ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd k oceánu na Stříbrné pobřeží, návštěva 115 m vysoké Dune du Pilat - nejvyšší evropská písečná duna, proslulá Arcachonská zátoka s nádhernými plážemi a rybářskými vesničkami. Návrat podél Route des Chateaux du Médoc s nádhernými vesnicemi a zámečky, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Po snídani odjezd do Cognacu - zastávka v městečku s nejlepším lihovarem Cognac Otard v zámku z 15. století - prohlídka zámku s ochutnávkou koňaku. Odjezd do Poitiers - návštěva správního střediska kraje Poitou-Charentes s bohatým architektonickým dědictvím v historickém jádru - pěší prohlídka centra s malebnými uličkami mezi mnoha románskými domy, nejstarší kostel ve Francii - baptisterium sv. Jana ze 4. stol., kostel Notre Dame la Grande ze 12. stol., katedrála sv. Petra, justiční palác..., volno, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
7. den: Po snídani odjezd do Paříže, v odpoledních hodinách dojezd na ubytování, volno, fakultativně večeře. V podvečerních hodinách výlet lodí po Seině, návrat do hotelu. 8. den: Po snídani odjezd do centra města, individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Akvitánie

19°C Jasno

Francouzská riviéra

19°C Oblačno

Korsika

20°C Jasno

Languedoc-Roussillon

23°C Jasno

Paříž a okolí

16°C Oblačno

Pikardie

17°C Oblačno

Poitou Charentes

18°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Velký okruh Francií - jih

Velký okruh Francií - jih

Francie

Cena od: 19 190 Kč

Pro skupinu:

Báječná Provence (letecky)

Báječná Provence (letecky)

Francie

Cena od: 18 902 Kč

Pro skupinu:

×