800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CALA BIANCA

Velmi oblíbený apartmánový komplex ve velmi příjemném prostředí piniového háje, se skvělou polohou u pláže – ideální pro rodinnou dovolenou, ale i relaxační dovolenou pro klienty všech věkových kategorií.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

komplex patrových pavilonků přímo u písčité pláže, v rozlehlém piniovém háji, s přímým přístupem na pláž, obchůdky cca 400 m.

Vybavení

recepce, 2 venkovní bazény, bar, tenisové kurty, hřiště, v hlavní sezóně plážový volejbal, stolní tenis, parkoviště u každého bungalovu.

Služby za poplatek

biliár, tenis, posilovna, vodní sporty na pláži.

Ubytování

studia pro 3 os.: obývací pokoj se 2 rozkládacími postelemi pro 1 os. a přistýlkou, kuchyňka, koupelna se soc. zařízením, terasa/balkon se zahradním nábytkem (stolek+židle). Studia pro 4 os.: obývací pokoj se 2 rozkládacími postelemi pro 1 os., ve vstupní hale kabina s palandou pro 2 osoby, kuchyňka, koupelna se soc. zařízením, terasa/balkon se zahradním nábytkem (stolek+židle). Apartmány pro 6 os.: obývací pokoj se 2 rozkládacími postelemi pro 1 os., ložnice se 2 postelemi, ve vstupní hale kabina s palandou pro 2 osoby, kuchyňka, koupelna se soc. zařízením, terasa/balkon se zahradním nábytkem (stolek+židle). Apartmány pro 8 os.: obývací pokoj se 2 rozkládacími postelemi pro 1 os., 2 ložnice se 2 postelemi, ve vstupní hale kabina s palandou pro 2 osoby, kuchyňka, koupelna se soc. zařízením, terasa/balkon se zahradním nábytkem (stolek+židle). Všechny kuchyňky jsou vybaveny – lednička, elektrický vařič, mikrovlnná trouba/gril).

Pláž

u písčité pláže

Náš názor

Velmi oblíbený apartmánový komplex ve velmi příjemném prostředí piniového háje, se skvělou polohou u pláže – ideální pro rodinnou dovolenou, ale i relaxační dovolenou pro klienty všech věkových kategorií.

Počasí

Korsika

19°C Jasno

×