800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDivoká krása Korsiky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

 odlet z Prahy do Olbie, města na severovýchodě Sardinie, které spojuje Sardinii s Itálií. Jde o starověké město a jeho název pochází z řeckého původu, dle legendy byla Olbia založena Řeky. Dle letového řádu transfer na ubytování, trajekt na Korsiku do přístavu Bonifacio. Večeře a nocleh.(při pozdním příletu ubytování na Sardínii a trajekt na Korsiku následující den).

2. den:

 snídaně, individuální volno, večeře a nocleh.

3. den:

 snídaně, prohlídka Bonifacia – vyhledávaného města na jihu ostrova tyčícího se na vápencových skalách nad mořem, prohlídka starého města, individuální volno, večeře, nocleh.

4. den:

 celodenní výlet do Ajaccia – hlavního města ostrova, prohlídka města s průvodcem,individuální volno, večeře a nocleh.

5. den:

 snídaně,  výlet do nejkrásnější oblasti ostrova – Calanche – s proslulými červenými skalami – cca 3 hodinová pěší túra pobřežím. Výlet severozápadním pobřežím do Calvi – prohlídka města, přejezd  na ubytování, večeře, nocleh.

6. den:

 snídaně,odjezd přes Col de Vergio (1497 m n. m) národním parkem do Bastie, prohlídka starobylého přístavu, individuální volno, možnost koupání, večeře a nocleh.

7. den:

 snídaně, výlet do Porte Vecchio. Prohlídka malebného městečka s neopakovatelnou atmosférou. Individuální volno na koupání. Večeře. Nocleh. (dle letového řádu může být poslední nocleh zajištěn na Sardinii)

8. den:

 snídaně, individuální volno, trajekt zpět na Sardinii.  Dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Strava


Povinné příplatky

na místě se vybírá pobytová taxa v hodnotě cca 1 EUR/osoba/noc

Počasí

Korsika

17°C Převážně oblačno

×