800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RÉSIDENCE SOGNU DI RENA

  • Residence se nachází u pláže
  • Vzdálenost od centra je 500 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Přímo u pláže s jemným pískem. Centrum s nákupními možnostmi pouze cca 500 m.

Poloha

centrum s restauracemi, bary a nákupními možnostmi cca 500 m.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (červenec-srpen).

Vybavení

velmi dobře udržovaný prázdninový areál s 250 apartmány a recepcí. Pračka a sušička (obojí za poplatek). Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka u bazénu zdarma. Na recepci možno zapůjčit (dle dostupnosti): kávovar, fén, rychlovarná konvice, žehlička.

Ubytování

dvoupokojové apartmány (F4G): „Niolo“, cca 35 m2. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní a pokoj s dvoulůžkem. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (sporák, chladnička, mikrovlnná trouba), sat. TV, trezorem, klimatizací (cca 30-38 €/objekt/týden), sprchou, WC, zařízeným balkonem. Částečný výhled na moře nebo na stranu do zahrady. Joker apartmány (F4S): „Orezza“, cca 35 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Na stranu k parkovišti. Třpokojové apartmány (F6H): „Aliva“, cca 51 m2. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 samostatná lůžka v otevřené galerii. Boční výhled na moře, částečně na stranu do zahrady. Stejné vybavení jako F4G. Třípokojové apartmány (F6L): „Brocciu“, cca 55 m2. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo 1 dvoulůžkový pokoj. Částečně boční výhled na moře nebo na stranu do zahrady. Stejné vybavení jako F4G. Třípokojové apartmány (F6J): „Castaniu“, cca 60 m2. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky nebo 1 dvoulůžkový pokoj. Výhled na moře. Stejné vybavení jako F4G. Čtyřpokojové apartmány (F8K): „Canistrelli“, cca 70 m2. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj. 2 pokoje na galerii se 2 oddělenými lůžky nebo manželskou postelí. Navíc vana a balkon. Pouze 1 z balkonů zařízen. Výhled na moře. Stejné vybavení jako F4G.

Stravování

bez stravy.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis. Za poplatek: tenis (cca 300 m).

Internet

WiFi na recepci zdarma.

Děti

dětské hřiště, samostatný dětský bazén (cca 5 x 8 m). Dětská postýlka do 2 let na vyžádání a za poplatek cca 10 €/týden.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: platba na místě; cena ubytování zahrnuje: vodu, elektřinu, topení; vzít s sebou: veškeré prádlo, nebo možnost zapůjčení na místě (ložní prádlo cca 8 €/os./pobyt, ručníky cca 4 €/os./pobyt); na místě se platí: klimatizace (cca 30-38 €/objekt/týden), elektrický gril (na vyžádání, za poplatek cca 10 €/týden), kauce cca 300 € (přednostně platba kreditní kartou). Závěrečný úklid provede host, při nedostatcích je zadržena část kauce (cca 35-55 €), někdy také při brzkém odjezdu; příjezd/minimální délka pobytu: F4G/F6L: denně/3 noci, 8.7.-8.9. denně/7 nocí. F4S/F6H/F6J/F8K: denně/3 noci, 8.7.-8.9. sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 17/10 h; platba kartou: VISA, MasterCard.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Počasí

Korsika

25°C Jasno