800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARE E MONTE

Příjemná rezidence s krásným výhledem na moře a ideální polohou pro výlety do okolní přírody.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Ve středisku Soleranza u ústí řeky stejného jména; část Korsiky nazývaná Perlové pobřeží (Cote des Nacres) – příjemné prostředí s přístavem; 40 min. severně od Porto Vecchio – výchozího bodu pro túry; rezidence postavená na kopci, svažujícím se mírně k moři, mezi písčitými plážemi Canella (1 km) a Favone (2 km), skalnaté pobřeží.

Ubytování

Vilky s terasou se zahradním nábytkem a barbecue, klimatizované (jen v obývacím pokoji, vily Charme klimatizované kompletně), obývací místnost s trezorem, TV; vybavenou kuchyňkou (vařič, trouba, lednice s mrazákem, myčka nádobí, pračka, kávovar), koupelnou a soc. zařízením; vila pro 2–4 os. (cca 42 m ) s oddělenou ložnicí, obývací část – rozkládací sofa pro 2 os.; vila pro 4–6 os. (cca 52m ) se 2 oddělenými ložnicemi; vila Charme pro 6 os. (cca 60 m ) se 2 oddělenými ložnicemi, navíc telefon, terasa s výhledem na moře, 2 koupelny, krytá terasa 20 m s pergolou, luxusní nábytek.

Vybavení

Recepce, venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka, terasa, bar. Služby za poplatek: Pronájem povlečení. Pro děti: Dětská postýlka zdarma – na vyžádání.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

200 m od písčité zátoky.

Náš názor

Příjemná rezidence s krásným výhledem na moře a ideální polohou pro výlety do okolní přírody.

Povinné příplatky

V místě: pobytová taxa, vratná kauce, poplatek za závěrečný úklid.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Korsika

22°C Jasno

×