800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKouzelná Bretaň

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odjezd v časných ranních hodinách přes Německo do Francie na ubytování.
2. den: Snídaně, cesta pokračuje se zastávkou v Chartres, prohlídka úchvatné katedrály s cennými vitrážemi, odjezd do hlavního města Bretaně Rennes, krátká prohlídka historického centra, pokračování na ubytování
3. den: Snídaně, prohlídka historického centra Vannes, cesta do oblasti menhirů, zastávka v prehistorických lokalitách Lockmariaquer a Carnac, pokračování do kouzelného městečka s vodními mlýny Pont-Aven a dále do rybářského přístavu s historickým opevněným centrem Concarneau, odjezd do Quimperu - prohlídka typického bretaňského města, ubytování.
4. den: Snídaně, odjezd do Point du Raz - divoké pobřeží západní Bretaně, Locronan - malebná bretaňská vesnička, Brest, možnost návštěvy pevnosti s námořním muzeem, odjezd přes typicky bretaňské vesnice s farními okrsky na ubytování.
5. den: Snídaně, cesta pokračuje na pobřeží Pobřeží růžové žuly, zastávka u moře, dále do Dinanu, historické městečko vybudované na srázu nad řekou Rance a St. Malo, pirátské město, ubytování.
6. den: Snídaně, St. Malo, prohlídka, Mont St. Michel, prohlídka městečka a kláštera, odjezd na ubytování do oblasti Champagne.
7. den: Snídaně, odjezd přes Německo do ČR. Příjezd ve večerních hodinách, na Moravu v pozdních nočních hodinách.

Základní cena zahrnuje

- dopravu luxusním autokarem
- 6 noclehů v hotelích **
- 6 kontinentálních snídaní
- průvodce
- zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb

Naše tipy pro správnou volbu

pohodlné cestování bez nočních přejezdů | poznání málo známé, ale malebné, kopcovité části Francie s průvodcem | maximum poznání v minimálním čase

Počasí

Akvitánie

14°C Polojasno

Francouzská riviéra

14°C Převážně oblačno

Korsika

11°C Jasno

Languedoc-Roussillon

19°C Bouřky

Paříž a okolí

11°C Jasno

Pikardie

11°C Jasno

Poitou Charentes

17°C Oblačno

×