800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COPACABANA

Středisko Canet Plage leží v samém srdci katalánské části jižní Francie cca 17 km od Perpignanu a nabízí 9 km dlouhou pláž s jemným pískem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Středisko Canet Plage leží v samém srdci katalánské části jižní Francie cca 17 km od Perpignanu a nabízí 9 km dlouhou pláž s jemným pískem.
6-patrová rezidence se nachází v první linii u moře s přímým vstupem na pláž. Obchody jsou od rezidence vzdáleny cca 50 m.

Ubytování

K dispozici je recepce s wifi připojením za příplatek, venkovní bazén, venkovní parkoviště u rezidence (nutná rezervace, omezený počet parkovacích míst), veřejné parkoviště je cca 800 metrů, nehlídané prostory na uložení kol a windsurfingů.

Byty jsou kompletně vybaveny.
Studio pro 2 osoby - ST2, cca 18 m2, kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, balkon se zahradním nábytkem.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 20 m2, kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s palandou, koupelna s WC, balkon se zahradním nábytkem.

Studio pro 4 osoby s výhledem na moře - ST4M, cca 20 m2, kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s palandou, koupelna s WC, balkon se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 24 m2, kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, někde myčka na nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, balkon se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M, cca 24 m2, kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, někde myčka na nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, balkon se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 27 m2, kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo manželskou postelí, kout na spaní s jedním lůžkem ve výšce, koupelna, většinou oddělené WC, balkon se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 5 osob s výhledem na moře - AP5M, cca 27 m2, kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo manželskou postelí, kout na spaní s jedním lůžkem ve výšce, koupelna, většinou oddělené WC, balkon se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 38 m2, kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, balkon se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře - AP6M, cca 38 m2, kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, balkon se zahradním nábytkem.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Poloha přímo na pláži, výlety v oblasti: malířské městečko Colliour, hrady Quéribus a Peyerepertuse, pevnost Salses, středověké město Carcassonne, Perpignan.

Počasí

Languedoc-Roussillon

19°C Jasno

×