800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGE CAMPING SPA MARISOL

Prvotřídní prázdninová vesnička přímo u rozlehlé, 4 km dlouhé pláže s jemným pískem, s akvaparkem a pěknou wellness zónou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Prvotřídní prázdninová vesnička přímo u rozlehlé, 4 km dlouhé pláže, s aquaparkem a pěknou wellness zónou.

Poloha

centrum s restauracemi a nákupními možnostmi cca 5 km.

Pláž

přímo na pěkné, široké, písečné pláži s modrou vlajkou, oficiálním označením pro čistou pláže.

Vybavení

oblíbený, velkoryse řešený, rodinný komplex s cca 160 mobilními domy. Recepce, restaurace, bar, minimarket, diskotéka. Bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Velký bazénový komplex (cca 900 m2) se samostatným dětským bazénem a se skluzavkami.

Ubytování

mobilní domy (F6F): třípokojové mobilní domy pro až 6 osob, ca 25 m2. Mobilní domy jsou vybaveny kuchyňským koutem (chladnička, mikrovlnná trouby, sporák, kávovar), sprchou, WC, topením, zařízenou terasou. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj s 2 lůžky. Mobilní domy (F8G): čtyřpokojové mobilní domy pro až pro 8 osob, cca 32 m2. Stejné vybavení jako F6F. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 pokoje se 2 lůžky.

Stravování

bez stravy.

Internet

WiFi zdarma.

Sport/aktivity

pétanque, stolní tenis, fitness, aqua aerobic, tenis, sportovní hřiště. Za poplatek: kurz potápění pro začátečníky.

Děti

dětské hřiště. Animační programy. Dětská postýlka do 2 let cca 5,90 €/den. Rezervace v CK. Platba na místě.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; Lázeňská taxa: cca 0,55 €/den/osoba, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn; vzít s sebou: veškeré prádlo. Na místě lze zapůjčit povlečení a ručníky za poplatek (cca 15 €/lůžko); na místě se platí: kauce cca 200 €. Závěrečný úklid provádí hosté sami nebo zaplatí cca 80 €; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 25.6.-26.8. sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 16/10 h; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Počasí

Languedoc-Roussillon

18°C Jasno

×