800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LES LAURIERS ROSES

Rezidence leží ve známém středisku Cap d’Agde, asi 800 metrů od pláže, na kterou je pěší přístup z rezidnce. Potraviny, pekárna cca 500 m od rezidence, ostatní obchody, restaurace, bary jsou od rezidence cca 1 km. Cap d’Agde je vzdáleno asi 70 km jižně od Montpellier, leží mezi Sete a Beziers, v blízkosti známé oblasti Camargue.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence leží ve známém středisku Cap d’Agde, asi 800 metrů od pláže, na kterou je pěší přístup z rezidence. Potraviny, pekárna cca 500 m od rezidence, ostatní obchody, restaurace, bary jsou od rezidence cca 1 km. Cap d’Agde je vzdáleno asi 70 km jižně od Montpellier, leží mezi Sete a Beziers, v blízkosti známé oblasti Camargue.

Ubytování

Celá rezidence je vystavěna v typickém stylu této oblasti, ve stylu languedocien a je situovaná v krásné zahradě o rozloze 6-ti hektarů.
K dispozici je po celou letní sezonu (od dubna do září) venkovní bazén s brouzdalištěm, recepce s možností donášky čerstvého pečiva, restaurace s terasou, bar, dětský klub, 2 tenisové kurty, volejbalové hřiště, hřiště na petanque, minigolf, animační probramy nejen pro děti ale i dospělé, parkoviště, wifi free na recepci.

Byty jsou kompletně vybaveny k prázdninovému pobytu.

Apartmán pro 2 osoby - AP2, cca 21 m2, kuchyňský kout (elektrická deska, lednice, myčka, mikrovlnná trouba), obývací pokoj, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 42 m2, kuchyňský kout (elektrická deska, lednice, myčka, mikrovlnná trouba), obývací pokoj, 2 pokoja s manželskými postelemi, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 29 m2, kuchyňský kout (elektrická deska, lednice, myčka, mikrovlnná trouba), obývací pokoj, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou a jedním lůžkem, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 35 m2, kuchyňský kout (elektrická deska, lednice, myčka, mikrovlnná trouba), obývací pokoj, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma palandami, koupelna, oddělené WC, TV, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Strava

vlastní.

Hodnocení

výborné místo pro pobyt s možností jedinečných výletů do oblasti Languedoc–Roussillon. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Počasí

Languedoc-Roussillon

21°C Převážně oblačno

×