800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRESTIGE DU GOLFE

  • Pláž cca 400 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence se nachází v letovisku Cap d'Agde cca 400 m od pláže a 5 minut od přístavu a obchodů, hypermarket cca 5 km. Každý týden se v centru městečka konají trhy. 18-ti jamkové golfové hřiště se nachází nedaleko střediska.

Ubytování

K dispozici je recepce s wifi připojení, venkovní parkoviště(1 parkovací místo na apartmán), venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, prádelna.
Byty jsou kompletně vybaveny. Byty jsou klimatizované, mají wifi připojení, TV zdarma, balkon, terasu či předzahrádku.

Studio pro 2 osoby - ST2, cca 28 m2, kuchyňský kout (sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, koupelna, oddělené WC.
Studia ST2 jsou v patře.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 33 m2, kuchyňský kout (sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 43 m2, kuchyňský kout (sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán pro 6 osob + - AP6+, cca 46 m2, kuchyňský kout (sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina pokoj s palandou nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 65 m2, kuchyňský kout (sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou nebo s dvěma oddělenými lůžky, kabina na spaní s palandou nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmány AP8 jsou pouze v přízemí.

Strava

Vlastní.

Počasí

Languedoc-Roussillon

20°C Jasno

×