800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE NAKÂRA

  • Náchází se cca 400 m od písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Větší turistické středisko Cap d´Agde nabízí 14 km písečných pláží a bohaté možnosti sportovního vyžití - např. mezinárodní tenisové centrum se 60 kurty a golfové hřiště Golf International de Cap d´Agde. Rezidence se nachází 150 m od pláže Rochelongue, nejbližší obchody jsou 200 m (hypermarket 5km), centrum městečka 500 m.

Ubytování

Nově postavená rezidence (2015) s moderně pojatým exteriérem se skládá z několika budov se studii a apartmány a zahrady s vilkami ("dvojdomky"). K dispozici je recepce, venkovní bazén s brouzdalištěm, wellness centrum (fitness, sauna, pára - za poplatek), bar-restaurace, připojení na internet, venkovní parkoviště. Během letních prázdnin je pro děti ve věku 4 - 15 let zajištěn animační program.
Možnost ubytování ve studiích, apartmánech a vilkách.
Studio pro 2 osoby – ST2, cca 23 m2, (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar), obývací pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, malý balkón nebo terasa.
Apartmán pro 4 osoby - AP4., cca 29 - 32 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, malý balkon nebo terasa.
Apartmán pro 6 osob – AP6., cca 38 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, spací kout (kabina) s palandou, koupelna s WC, malý balkon nebo terasa.
Vilka pro 6 osob – V6., cca 42 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, koupelna s WC, terasa.
Vilka pro 8 osob duplex– V8., cca 42 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, spací kout (kabina) s palandou , v patře pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, koupelna s WC, terasa.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Ubytování v moderním stylu, doporučujeme výlety za poznáním oblasti plné historie, středomořské atmosféry a s širokými možnostmi sportovního vyžití.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,7 km

Počasí

Languedoc-Roussillon

23°C Jasno