800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRESQU´ILE DU PONANT

Rezidence se nachází v samém srdci oblasti Malého Camargueu - La Petite Camargue, a proto je středisko La Grande Motte právem označováno za zelené středisko. Rezidence leží jen několik kroků od písečné pláže uměle vytvořené laguny Ponant, která je rájem pro amatéry všech vodních sportů.
Rezidence leží v zahradě o rozloze 23 hektarů. Od pláže je vzdálená cca 800 m, obchody a všechny služby jsou od rezidence vzdáleny cca 2 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence se nachází v samém srdci oblasti Malého Camargueu - La Petite Camargue, a proto je středisko La Grande Motte právem označováno za zelené středisko. Rezidence leží jen několik kroků od písečné pláže uměle vytvořené laguny Ponant, která je rájem pro amatéry všech vodních sportů. Rezidence leží v zahradě o rozloze 23 hektarů. Od pláže je vzdálená cca 800 m, obchody a všechny služby jsou od rezidence vzdáleny cca 2 km.

Ubytování

V rezidenci najdete 137 apartmánů. Byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednička, myčka, mikrovlnná trouba), koupelna s většinou odděleným WC, v apartmánu AP6+ koupelna s WC navíc, TV, trezor, většinou balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 3 osoby - AP3, cca 28 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s 1 lůžkem.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 28 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 28 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s palandou a jedním lůžkem.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 28 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma palandami.

Apartmán pro 6 osob - AP6+, cca 43 m2, byt typu duplex, v přízemí se nachází obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, v patře, do kterého je vstup veden venkovním schodištěm, se nachází pokoj s dvěma lůžky.

Vybavení

K dispozici je recepce s připojením Wifi free, restaurace s terasou, bar, bar u bazénu s terasou, bazén s dětským brouzdalištěm, 6 tenisových kurtů, volejbalové hřiště, hřiště na basket, fotbal, petanque, stolní tenis, minigolf, půjčovnu kol, dětský klub Léoland, animační programy nejen pro děti ale i dospělé, širokou nabídku vodních sportů, parkoviště. Za příplatek je možnost využití SPA centrum Grande Motte. Golfové hřiště s 18-ti jamkami naleznete 2,5 km od rezidence.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Od pláže je vzdálená cca 800 m.

Náš názor

Výborné místo pro pobyt s možností jedinečných výletů do oblasti Languedoc–Roussillon. Po okolí střediska La Grande Motte vede velký počet cyklistických tras. Možnost půjčení kola na místě. Rezidence a přilehlý klub nabízí širokou nabídku vodních sportů na laguně, která leží v blízkosti rezidence. Je zde možnost půjčení katamaránu, kanoí, šlapadel, motorových člunů... Doporučujeme včasnou rezervaci.

Počasí

Languedoc-Roussillon

10°C Jasno

×