800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE MAYFLOWER

Rezidence leží v klidném prostředí cca 200 m od pláže a cca 300 m od rybářskéoh přístavu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence leží v klidném prostředí cca 200 m od pláže a cca 300 m od rybářskéoh přístavu. Od rezidence do centra města se dostanete po pěší stezce. Rezidence Le Mayflower má ideální polohu vybízející k výletům po okolí.

Ubytování

Rezidence má celkem 74 apartmánů a skládá se ze dvou čtyř patrových budov. Rezidence byla zrekonstruována v roce 2000.
K dispozici je recepce s připojením na internet, venkovní bazén a solarium (otevřen od května do září), bar (otevřen do června do srpna), venkovní parkoviště a kryté parkoviště za příplatek, úschovna zavazadel.
Byty jsou kompletně vybaveny pro letní dovolenou.

Apartmány pro 4 osoby - AP4, cca 33 m2, kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba, většinou myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa.

Apartmány pro 6 osob - AP6, cca 40 m2, kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba, většinou myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, TV, balkon nebo terasa.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Výborné místo pro pobyt s možností jedinečných výletů do oblasti Camargue.

Počasí

Languedoc-Roussillon

14°C Jasno

×