800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE SCARLETT & LES SOLEILLADES

  • V hlavním přímořském letovisku se 7 km dlouhou písečnou pláží
  • V jedinečném podnebí s velmi příjemným počasím a atmosférou během celého roku
  • V blízkosti několik místních významných památek

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Region Languedoc-Roussillon, vstupní brána do Španělska a Andory, je plný kontrastů, a to nejen ve vnitrozemí, ale také co se týče pobřeží Středozemního moře. Mezi Camargue a Vermeille se táhne 200 km pláží s jemným pískem. Několik místních památek je zapsáno na seznam Světového dědictví UNESCO – Pont du Gard, Canal du Midi, Carcassone a zastávky na Svatojakubské cestě. Celý region velmi dbá na své tradice zahrnující karnevaly, slavnosti a hry.

Ubytování

2 komplexy s apartmány v řadových domcích se nacházejí 300 m od moře. Nákupní centrum je ve vzdálenosti 800 m od areálu.
K dispozici hostům každé rezidence je venkovní bazén (14 x 8 m, resp. 19 x 8 m).

Studia a apartmány jsou kompletně vybaveny na pobyt u moře.
Studio pro 4 osoby – ST4, komplex Soleillades, cca 20 - 25 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba nebo pečící trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout se spaním pro 2 osoby (někdy palandou), koupelna, WC, balkon nebo terasa vybavená zahradním nábytkem.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, komplex Soleillades nebo Scarlett, cca 20 - 25 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba nebo pečící trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, malý pokoj pro 2 osoby (někdy palanda), koupelna, WC, balkon nebo terasa vybavená zahradním nábytkem.
Apartmán pro 6 osob - AP6, komplex Scarlett, cca 30 - 35 m2, někdy 2 poschodí, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba nebo pečící trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, malý pokoj pro 2 osoby (někdy palanda), v otevřeném patře (mezonetu) spaní pro 2 osoby, koupelna s WC, balkon nebo terasa vybavená zahradním nábytkem.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Letovisko Palavas-les-Flots nacházející se 10 km od Montpellier je hlavním přímořským letoviskem v oblasti, a to díky 7 km dlouhé pláži s jemným pískem, jedinečnému podnebí s 300 slunečními dny v roce a především velmi příjemné atmosféře během celého roku.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 800 m

Počasí

Languedoc-Roussillon

14°C Převážně oblačno

×