800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE LE NEPTUNE

Ideální poloha v blízkosti pláže a obchodů, skvělé místo pro relaxaci, vodní sporty, turistiku a poznávání okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Příjemná rezidence se skvělou polohou přímo u písčité pláže, v živém a dynamickém letovisku St. Pierre la Mer na úpatí hory La Clape s ohromnými písčitými plážemi, malebným přístavem a nedotčenou přírodou - ideální volba pro rodiny s dětmi.

Povinné příplatky

vratná kauce: 300 EUR/st./apt.; pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den.

Poloha

přímo u písčité pláže; obchůdky v blízkém okolí, nedaleko - tenis, jízdárna (koně, poníci), koupaliště, cyklostezky (i podél pláže), windsurfing a kite-surfing, potápění, sailing, plážový volejbal.

Vybavení

recepce, terasa, bar (v provozu červenec - srpen, změna vyhrazena), venkovní veřejné parkoviště (počet míst omezen).

Ubytování

studio pro 2 os.: obývací místnost s 2lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky; apartmán pro 4 os.: obývací místnost s rozkládacím sofa pro 2 os., ložnice s 2lůžkem.
Vybavení: kuchyňský kout (varná deska, mikrovlnka nebo trouba, lednička), koupelna a soc. zařízení, klimatizace, povlečení, balkon/terasa.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

TV (8 EUR/den, 40 EUR/týden); na vyžádání předem - za poplatek v místě: ručníky 6 EUR/os./týden nebo výměna, pobyt malých domácích mazlíčků (50 EUR/týden) - s platným očkováním, pohyb pouze na vodítku, dětská postýlka+vanička+židlička (8 EUR/den, 25 EUR/týden), změna vyhrazena.

Počasí

Languedoc-Roussillon

18°C Jasno

×