800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAP CORNICHE

Rezidence leží v první linii na skalnatém břehu, na okraji kopce Mont Saint Clair v rezidenční čtvrti, asi 40 km od Montpellier.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence leží v první linii na skalnatém břehu, na okraji kopce Mont Saint Clair v rezidenční čtvrti, asi 40 km od Montpellier. Písečná pláž Lazaret 300 metrů, další pláž je vzdálena asi 200 metrů. Obě pláže jsou od hotelu přístupné cestou pro pěší. Obchody se nacházejí cca 200 m od rezidence, centrum města leží od rezidence cca 2,5 km.

Ubytování

V rezidenci je k dispozici recepce, venkovní bazén, zdarma 2 tenisové kurty (nutná rezervace), hřiště na petanque, sál se stolním tenisem, parkoviště ( 1 parkovací místo na apartmán zdarma).

Byty jsou kompletně vybaveny. Jednotlivé byty se mohou lišit svým uspořádáním.
Studio pro 4 osoby - ST4, cca 26 m2, kuchyňský kout (elektrické nebo sklokeramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba nebo gril, myčka na nádobí), obývací pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo manželskou postelí, kout na spaní s palandou nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, terasa nebo balkon.

Apartmán pro 5 osob – AP5, cca 34 - 40 m2, kuchyňský kout (elektrické nebo sklokeramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba nebo gril, myčka na nádobí), obývací pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo manželskou postelí a jedním rozkládacím lůžkem, koupelna, většinou oddělené WC, terasa nebo balkon.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Hezké koupání, výlety do okolí – Montpellier, Béziers, Nimes, Canal du Midi, Aigues-Mortes, Camargue.

Počasí

Languedoc-Roussillon

14°C Jasno

×