800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMarineland

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Večer odjezd z ČR, noční přejezd do Francie.

2. den

Po poledni příjezd na Azurové pobřeží do města Antibes - Juan Les Pins, ubytování v hotelu u pláže La Résidence 2+*. Po zbytek dne volno ke koupání, procházkám, nákupům apod. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní volno. Možnost strávit den na pláži, navštívit výletním vláčkem historické centrum Antibes s přístavem s luxusními jachtami nebo vyplout lodí na moře... Obchody, bary a restaurace jsou otevřené do pozdních nočních hodin. Nocleh.

4. den

Snídaně. Dopoledne volno k pobytu u moře, koupání. Po poledni přejezd do mořského světa Marineland a vodního světa AquaSplash, kde zažijete dokonalé show kosatek, delfínů a lachtanů, projdete pavilon tučňáků, ledních medvědů nebo žraločí tunel... Ve vodním světě si užijete na 25 vodních atrakcí. Vodní bitva, pirátský ostrov, 15 tobogánů v délce 2,5 km a mnohem více! K večeru návrat na hotel, večer volno např. k návštěvě centra města. Nocleh.

5. den

Po snídani odjezd do Marinelandu a AquaSplash parku. Celodenní pobyt v parku. Za příplatek možnost kontaktu s delfínem/lachtanem nebo ponor ke žralokům. Mezi Marinelandem a AquaSplashem můžete během dne neomezeně procházet. Po noční světelné show delfínů a kosatek (cca 23:00hod.)odjezd směr ČR se spoustou krásných a nezapomenutelných zážitků...

6. den

Návrat po poledni (Praha cca 14 hod.).

Odjezdová místa

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

Konečné ceny - zahrnují vstupy do parků

Dítě (do 2 let) 2500 Kč
Dítě ( 3-12 let) 8000 Kč
Dospělý (od 13 let) 8500 Kč

Počasí

Akvitánie

15°C Jasno

Francouzská riviéra

16°C Jasno

Korsika

20°C Skoro jasno

Languedoc-Roussillon

18°C Jasno

Paříž a okolí

15°C Skoro jasno

Pikardie

13°C Převážně oblačno

Poitou Charentes

15°C Jasno

×