Zobrazit všechny nabídky
Francie

NICE - Letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - hotel Ibis Style Centre Gare


  Poloha a popis

  Popis hotelu

  Koupání, historické centrum a společenský život - skvělá dovolená v Nice. Kompletní balíček eurovíkendu do Nice.

  Program zájezdu

  1. DEN
  po příletu do Nice transfer do hotelu a ubytování. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem.2. DENpo snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program nebo možnost pěší procházky po Nice s českým průvodcem v ceně zájezdu.3. DENpo snídani individuální program nebo možnost fakultativně celodenního výletu do Cannes s českým průvodcem.4. DENpo snídani check out a transfer na letiště. Odlet do Prahy.Změna programu vyhrazena.

  O destinaci

  NICE
  Nádherné francouzské město ležící na jihu v Provance, mezi městy Cannes a Monako. Je proslulé díky svému historickému centru, společenskému životu tak i perfektnímu koupání ve Středozemním moři. Stará část Nice je protkaná úzkými uličkami se spoustou restaurací, kaváren a obchůdku. Staré město je typické malými náměstími s řadou kapliček. Vévodí mu katedrála Cathédrale Ste-Réparate. Každy si zde na jde své.

  Fakultativní služby

  A) Panoramatický okruh městem 950 Kč*seznamte se se slavnou Anglickou promenádou, barokní katedrálou Sainte-Réparate na náměstí Rossetti, Operou a dalšími památkami v tomto nádherném městě na azurovém pobřeží. Výlet se pořádá v doprovodu českého průvodce.kód pro rezervaci S 1616AA (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)B) Celodenní výlet do Cannes 1 300 Kč*navštivte s námi jedno z nejvýznamnějších míst Francie, město heren a festivalů, město bohatých a slavných. Původně rybářský přístav se proměnil v lázeňské město, kde si můžete vychutnat procházku starobylými uličkami i po širokých promenádách. Výlet se pořádá v doprovodu českého průvodce.kód pro rezervaci S 1616AB (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)C) BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 2 100 Kč*balíček A + Bkód pro rezervaci S 1616AC* Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

  Cena zájezdu zahrnuje

  letenku Praha - Nice - Praha včetně všech letištních poplatků transfer letiště - hotel - letiště 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů procházka městem s českým průvodcem povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

  Hotel

  HOTEL IBIS STYLE CENTRE GARE NNN
  Hotel v blízkosti centra Nice. V blízkosti zastávka vlaku (Gare SNCF), tramvaje cca 50 m. Cca 10 minut chůze od promenády de Anglais a cca 3 km od starého přístavu. Restaurace v blízkosti. Hotel disponuje 135 moderními pokoji, které jsou vybaveny TV, klimatizací, fénem, sprchou. WiFi zdarma. Snídaně.

  Tajný TIP

  Přímořské letovisko Nice nabízí mnoho možností - prozkoumejte ho se mnou.Iveta Svobodováprůvodkyně po Nice