800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GREEN PANORAMA

  • Rodinná atmosféra hotelu
  • Pláž se nachází v blízkosti

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Renomované lázeňské městečko Cabourg v Normandii leží asi 20 km od Caen. Město plné květin a zeleně je velmi oblíbené zejména pro krásné písečné pláže.

Ubytování

Rezidence se nachází poblíž pláže cca 300 m v klidné části města přibližně 3 km od centra města, kde najdete veškeré komerční zázemí, tržiště, restaurace, obchody.
Dvě 2-patrové budovy rezidence vystavěné v typickém normandském stylu nabízí klientům recepci, venkovní bazén otevřený od června do poloviny září, stolní tenis, hřiště na petanque, wifi připojení za příplatek na apartmánech, venkovní parkoviště, prádelna.

K dispozici jsou kompletně vybavené byty.
Apartmány pro 4 osoby - AP4, cca 35 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky nebo palandou, koupelna s WC, balkon nebo terasa.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Možnost krásných výletů v oblasti Calvados spojených s návštěvou palírny tohoto moku včetně degustace. Je možná také návštěva známých měst Caen, Le Havre či významného přístavu Honfleur.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
Nákupní možnosti: 3 km
×