800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE DU GOLF

Rezidence leží v klidné a zelené části Deauville. Pláže Deauville a slavná promenáda Les Planches jsou vzdáleny cca 3 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence leží v klidné a zelené části Deauville. Pláže Deauville a slavná promenáda Les Planches jsou vzdáleny cca 3 km.

Ubytování

5-ti patrová rezidence je vystavěna v tradičním stylu této oblasti. K dispozici je recepce s lobby, bar, venkovní bazén s jacuzzi, dětským brouzdalištěm, dětské hřiště, billiard, venkovní parkoviště zdarma (78 parkovacích míst), kryté parkoviště za příplatek (75 parkovacích míst).

Rezidence nabízí kompletně vybavené byty s kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, sklo-keramické plotýnky, kávovar, myčka na nádobí), koupelnu, oddělené WC (studia mají koupelnu s WC spojenou), balkon nebo terasu se zahradním nábytkem, TV, Wifi připojení za příplatek.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 28 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s třemi lůžky, výklenek na spaní s jedním lůžkem.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26 - 28 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, pokoj s dvěma oddělenými lůžky.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 27 - 32 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s třemi lůžky, pokoj s manželskou postelí.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 44 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s třemi lůžky, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, koupelna s WC navíc.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km
vzdálenost od Letiště: 7 km
Nákupní možnosti: 50 m
×