800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDisneyland & Asterix park - denní přejezd

DISNEYLAND®RESORT PARIS je největší evropský zábavní park a leží jen několik kilometrů od Paříže. Nabízí na 53 zajímavých atrakcí, show a kouzelných setkání s Disney postavičkami. Zážitkem pro malé i velké návštěvníky je průvod pohádkových postaviček: Mickey Mouse, Minnie, medvídek Winnie, kačer Donald, pes Pluto, Pinocchio, piráti z Karibiku, Šípková Růženka, Úžasňákovi, Toy Story, Příšerky s.r.o...a další. Před zámkem Vás čeká fantastický hudební zážitek! Orchestr plný pohádkových hvězd vedený mistrem Mickeym Vás určitě roztancuje!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno z ČR, přejezd přes Německo do Francie. Ubytování na hotelu Campanile, nocleh.

2. den

Po snídani odjezd do Paříže, průjezd centrem města podél Seiny, zastávka na focení u Eiffelovy věže. Poté přejezd do Asterix parku se spoustou originálních atrakcí. Užijete si nejen horské dráhy a vodní atrakce, ale i představení a show. V galské vesničce se setkáte s Asterixem, Obelixem a jejich přáteli a společná fotografie bude originálním suvenýrem. Večer návrat na hotel, nocleh.

3. den

Po snídani přejezd do Disneylandu, nejoblíbenějšího zábavního parku, který letos slaví 20 let a to opravdu ve velkém. Nevšedním zážitkem bude určitě setkání s Mickey Mousem, Minnie, Piráty z Karibiku, princeznami a dalšími oblíbenými postavičkami. Kvalitní atrakce zaručí nezapomenutelnou zábavu. Za příplatek vstup do filmařských Walt Disney Studios a Disney večeře s Mickeym a jeho přáteli Buffalo Bills Wild West Show. Pozdě večer odjezd směr ČR.

4. den

Návrat v dopoledních hodinách.

Příplatky

Cestovní pojištění: 30 Kč/os./den.
Rozšířené vstupné Disney Studios:
- cena dosp. - 250 Kč
- cena děti - 220 Kč
Disney show s večeří:
- cena dosp. - 1150 Kč
- cena děti - 950 Kč.

Odjezdová místa

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina).

Počasí

Paříž a okolí

17°C Jasno

×