800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny

Disneyland plnými doušky - hotel Cheyenne

Park Disneyland® není potřeba představovat. Tento obrovský zábavní komplex nedaleko Paříže byl otevřen v roce 1992 a od té doby je jedním z nejcennějších překvapení, která můžete svým dětem darovat.
A tím dárkem pro ně není jen to, že si užijí neobyčejná dobrodružství a zábavu, ale hlavně to, že si to užijí spolu s vámi. A pokud chcete tyto chvíle prožít se vším všudy, tedy i s nezapomenutelnou atmosférou okolí, pak pro vás je určen tento pobyt, protože využívá ubytování ve stylovém hotelu poblíž parku. A tak budete mít navíc ke svému pobytu
nekončící setkání s populárními pohádkovými postavičkami, které vás budou vítat už při snídani, krátkou vzdálenost z hotelu do parku, takže si budete moci kdykoliv během dne dojít odpočinout a zase se vrátit zpět, ale hlavně bonus v podobě tzv. Magic Hours®. Ty znamenají, že můžete park navštívit už 2 hodiny před oficiálním otevřením pro veřejnost a nemusíte se obávat případných front u nejvyhledávanějších atrakcí. Vstupenka, kterou ke svému pobytu obdržíte, platí kromě Disneyland® Parku také do Walt Disney® Studios. Ta byla otevřena v roce 2002 a můžete tam proniknout do zákulisí natáčení pohádkových filmů. A když se večer brány areálu zavřou, tak zábava nekončí, protože se můžete přesunout do Disney® Village, zábavní vesničky, která je otevřena dlouho do noci. Zde můžete pokračovat v nakupování, jít do kina, občerstvit se nebo se zúčastnit Buffalo Bill´s Wild West Show. Po celou dobu vám bude k dispozici česky mluvící průvodce CK, který vám pomůže se v široké nabídce zorientovat a tak si pobyt co nejvíce užít.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Bohužel, vašim požadavkům neodpovídá žádný zájezd. Vyberte si z nabídky podobných

zavřít

Změna nastavení pro zobrazení termínů


Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Termíny do destinace Paříž a okolí máme přesto v nabídce. Doporučujeme Vám tyto možnosti:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni Vám poradit a pomoci.

Telefon: 800 22 88 33
E-mail: eTravel@eTravel.cz
Skype: eTravel.cz

×