800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLondýn a Paříž - letecky a vlakem Eurostar

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Londýna, transfer z letiště do hotelu. Pěší procházka historickým centrem britské metropole. Piccadilly – obchodní i společenské centrum města s přilehlými obchodními ulicemi, Horse Guards - sídlo královské jízdní gardy, Downing Street s tradičním sídlem britského ministerského předsedy a nádherné panorama budovy Parlamentu s věží Big Ben. Závěr dne lze strávit na Trafalgarském náměstí s budovou Národní galerie, kostelem sv. Martina a známým památníkem admirála Nelsona obklopeným fontánami. Nocleh.

2. den:

po snídani přejezd k pevnosti Tower of London, kde jsou vystaveny korunovační klenoty, které hlídají proslulí Beefeatři. Pěší procházka po mostě Tower Bridge a poté přejezd double deckrem (v případě hezkého počasí je možné plout výletní lodí po Temži) do Greenwich, malebné čtvrti s Královskou observatoří a nultým poledníkem. Cestu zpět čtvrtí Docklands absolvujete vlakem DLR, který má bezobslužný systém řízený počítačem. Nocleh.

3. den:

po snídani přesun na vlakové nádraží St. Pancras International, odkud bude následovat přejezd vlakem Eurostar do Paříže Gare Nord (cesta trvá cca 2,5 hod). Po příjezdu do Paříže ubytování v hotelu. Poté návštěva Latinské čtvrti a procházka Lucemburskými zahradami s posezením v kavárně, dále ostrov La Cité s katedrálou Notre-Dame, nábřežím Zlatníků a Justičním palácem. Večer možnost projížďky lodí po Seině, odkud se naskýtá zcela jiný, neméně krásný pohled na město. Nocleh.

4.den:

po snídani přejezd metrem k hlavní dominantě Paříže a návštěva Eiffelovy věže. Odpoledne individuální volno, kdy lze navštívit světoznámé muzeum Louvre, projít se po třídě Champs Elysées či se věnovat nákupům. V podvečer transfer na letiště, odlet do Prahy.

Počasí

Paříž a okolí

20°C Skoro jasno

×