800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPaříž exclusive - eurovíkend 3/4 dny

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odlet pravidelnou linkou do Paříže, transfer z letiště, čtyřhodinová okružní jízda Paříží pro seznámení s nejdůležitějšími památkami města a základní orientaci ve městě – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Madelaine, Opera, Invalidovna, odjezd na ubytování, fakultativně návštěva kabaretu Paradis Latin, volno k individuálnímu programu ve městě – Eiffelova věž, výlet lodí po Seině, muzea…
2. den: Po snídani volno v Paříži nebo fakultativní výlet do Versailles – vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návrat do Paříže, volno, večer fakultativně možnost návštěvy kabaretu Moulin Rouge.
3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy ..., v podvečerních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy, přílet v nočních hodinách.

*U čtyřdenních zájezdů:
2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy... Odpoledne odjezd MHD do centra a pěší prohlídka centra města s průvodcem - Louvre, Notre Dame, St. Chapélle... Fakultativně jízdenka na loď po Seině. Individuální návrat do hotelu. Večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Paradis Latin.
3. den:
Po snídani volno v Paříži nebo fakultativní výlet do Versailles – vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návrat do Paříže, volno, večer fakultativně možnost návštěvy kabaretu Moulin Rouge.
4. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy pamětihodností, muzeí, galerií, nákupy... V podvečerních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Paříž a okolí

12°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Paříž nejen pro zamilované

Paříž nejen pro zamilované

Francie, Paříž a okolí

Cena od: 13 990 Kč

Pro skupinu:

Romantický víkend v Paříži

Romantický víkend v Paříži

Francie, Paříž a okolí

Cena od: 14 690 Kč

Pro skupinu:

×