800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPaříž pro romantiky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do Paříže. Transfer z letiště, okružní jízda Paříží pro základní seznámení s metropolí - Náměstí Svornosti, muzeum Louvre, Vítězný oblouk, nákupní třída Champs Elysées, Trocadero, slavná Eiffelova věž, Invalidovna, úchvatná katedrála Notre Dame, ..., odjezd na ubytování v oblasti Latinské čtvrti, poté individuální program. Latinská čtvrť - turisticky nejpřitažlivější část Paříže, v pěší vzdálenosti řada stěžejních památek (dominantní katedrála Notre Dame, Pantheon, Montparnasse, Martovo pole a Eiffelova věž, Invalidovna), možnost procházek a odpočinku v nedalekých klidných Lucemburských zahradách či podél Seiny.
2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu, v odpoledních hodinách fakultativně výlet do Versailles, individuální prohlídka výstředního zámku a geometricky promyšlených rozlehlých zahrad, návrat do Paříže, volno, fakultativně večerní jízda lodí po Seině, fakultativně večeře na lodi.
3. den: Po snídani volno, v odpoledních hodinách prohlídka centra Paříže s průvodcem kombinující procházku s dopravou MHD zakončená návštěvou Montmartru a nejvyššího bodu v Paříži - baziliky Sacré Coeur, za níž se rozprostírá romantické náměstí malířů a poblíž je také Zeď lásky, ..., návrat do hotelu, volno, ve večerních hodinách návštěva poutavého představení kabaretu Paradis Latin včetně 1/2 lahve šampaňského, fakultativně večeře v kabaretu.
4. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži, nákupy, možnosti návštěvy muzeí a galerií, v odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy (cca v 18:00 hod.), přílet do Prahy.

Navíc v ceně

Kabaret PARADIS LATIN ZDARMA - při nákupu zájezdu nejpozději jeden měsíc před odletem.
OKRUŽNÍ JÍZDA v ceně.

Upozornění

Je nutné počítat s menší částkou na případnou dopravu MHD z důvodů mimořádných situací v metropoli (dopravní situace, počasí apod.)

Počasí

Paříž a okolí

12°C Jasno

×